Príliš veľký dôraz na víťazstvá odrádza hráčov od tvorivosti

16.01.2014 18:09

Víťazstvo. Pojem taký obľúbený, taký túžobne očakávaný takpovediac imperatív pred každou športovou konfrontáciou. Ale častokrát tak veľmi preceňovaný, najmä ak je reč o našich najmenších talentoch, ktorí sa ešte len učia ako by sa mohli raz stať naozajstnými hokejistami. A väčsinou ich doňho tlačíme my, "dospelí".

Prečítajte si čo si o tom myslia niektorí ľudia aj v kolíske hokeja za veľkou mlákov. Zaujímavý článok pre slovenských čitateľov pripravila Diana Kosová. Na jej stránke sa dajú nájsť aj ďalšie veľmi zaujímavé a poučné informácie, ktorým sa budeme možno aj na našej stránke v blízkej dobe venovať.

Ale naspäť k víťazstvám ...   www.cesta-k-dokonalosti.sk/news/prilis-velky-doraz-na-vitazstva-odradza-utocnikov-od-tvorivej-cinnosti/#.UtG4JvvJibY.facebook 

Späť

Vyhľadávanie

© ZsZĽH 2014 Všetky práva vyhradené.