Aktuálny delegačný list :

Delegačné listy súťaží SZĽH aj regionálne delegačné listy môžete sledovať tu:

www.hockeyslovakia.sk/sk/statistiky/delegacne-listy

 

 

 

Prípravné stretnutia 2018/19

23.8.2018 štvrtok

16.00 hod.             HOBA BA - HC Gyor, kadeti          Hrehor - Lepieš        ZŠ Dúbravka

10.00/12.30         SLOVAN-Kometa Brno , žiaci 8/6   Crman - Maškulka    ZŠ V.Dzurillu Ružinov
 

24.8.2018 piatok

10,00 hod.          SLOVAN-HOBA , žiaci 7                  Crman - Michna    ZŠ V.Dzurillu Ružinov hala II
 

25.8.2018 sobota

09.00/11,30        HOBA BA - Trnava, žiaci 6/5          Hrehor - Crman / Hrehor  - Synek   ZŠ Dúbravka

11.00 hod.             HKL - Havrani, st.žiaci                    Mudrik - Moller      ZŠ Lamač

 
30.8.2018 štvrtok
 
11.30 /13.45 hod.   HOBA BA - HC Gyor, žiaci 6/5         Belica - Lepieš          ZŠ Dúbravka
12.15/14.30 hod.    SBA-HOBA, žiaci 8/7                       Crman - Maškulka      ZŠ O. Nepelu Hala B
17,15 hod,              SBA - Trenčín,  kadeti                     Crman - Maškulka      ZŠ O. Nepelu Hala B
 
  31.8.2018 piatok
 
   13.45 hod.             HOBA BA - Hamuliakovo, žiaci 8        Hrehor - Lepieš     ZŠ Dúbravka
12.30/14.45 hod.     SBA-HOBA, žiaci 6/5                       Crman - Maškulka      ZŠ O. Nepelu Hala B
 
 
1.9.2018  sobota  Turnaj kadetov HOBA, ZŠ Dúbravka
1. zápas 08:00 hod. / o 09:30 hod. slávnostné otvorenie turnaja
HOBA BRATISLAVA - HK RUŽINOV´99 BA           Hrehor - Lepieš
2. zápas 10:00 hod.
MŠK PÚCHOV - HC TOPOĽČANY                                    Hrehor - Lepieš
3. zápas 12:00 hod.
HOBA BRATISLAVA - MŠK PÚCHOV                             Belica - Olle
4. zápas 14:00 hod.
HC TOPOĽČANY - HK RUŽINOV´99 BA                        Belica - Olle
5. zápas 16:00 hod.
MŠK PÚCHOV - HK RUŽINOV´99 BA                             Hrehor - Lepieš
6. zápas 18:00 hod. / o 19:30 hod. slávnostné vyhodnotenie turnaja
HOBA BRATISLAVA - HC TOPOĽČANY                          Hrehor - Lepieš
 
1.9.2018 sobota
10.00/12,15 hod.      SENICA/HKL - Trnava, žiaci 6/5       Čederle - Marek / Sova - Kubina    ZŠ Senica   
 
8.9.2018 sobota
9.00/11.15 hod.         HOBA - Slovan, žiaci 6/5                 Belica - Lepieš
 
9.9.2018 nedeľa
10.30 hod.                HOBA - Trnava, juniori                    Meravý - Lepieš, ČR2

      

Vyhľadávanie

© ZsZĽH 2014 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode